AKTUALNOŚCI


Michael Phelps i trener Bob Bowman tworzą nową markę pływacką razem z Aqua Sphere. Najbardziej utytułowany pływak na świecie, jego wieloletni trener oraz wiodący producent sprzętu łączą pasję i wiedzę z zakresu pływania w celu stworzenia i wprowadzenia na rynek nowej linii produktów.

Połączenie doświadczenia Aqua Sphere w globalnej produkcji i dystrybucji sprzętu wodnego oraz wiedzy Michaela Phelpsa i Boba Bowmana pozwala stworzyć linię MP, przeznaczoną dla najbardziej wymagających klientów na wszystkich poziomach zaawansowania pływackiego. Współpraca ta zaowocuje rozwojem innowacyjnych produktów pływackich dla pływaków i sportowców uprawiających różne dyscypliny. Linia będzie obejmować zróżnicowaną kolekcję produktów do pływania z naciskiem na komfort i wydajność w codziennym treningu.

Indywidualne testy pianek
Zapraszamy na indywidualne testy pianek triathlonowych w Dąbrowie Tarnowskiej. Uczestnicy testów będą mogli sprawdzić pianki w ich naturalnym środowisku – wodzie. Indywidualne testy to propozycja dla osób, które nie mogą uczestniczyć w grupowych testach pianek ani treningach na wodach otwartych współorganizowanych przez TriSolution. Nasi specjaliści pomogą dobrać, spośród kilku modeli, najodpowiedniejszą piankę uwzględniając potrzeby Klienta i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące wyboru sprzętu triathlonowego. Udział w testach jest bezpłatny, jedyny koszt to wykupienie biletu wstępu na pływalnię.