AKTUALNOŚCI

Indywidualne testy pianek
Zapraszamy na indywidualne testy pianek triathlonowych w Dąbrowie Tarnowskiej. Uczestnicy testów będą mogli sprawdzić pianki w ich naturalnym środowisku – wodzie. Indywidualne testy to propozycja dla osób, które nie mogą uczestniczyć w grupowych testach pianek ani treningach na wodach otwartych współorganizowanych przez TriSolution. Nasi specjaliści pomogą dobrać, spośród kilku modeli, najodpowiedniejszą piankę uwzględniając potrzeby Klienta i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące wyboru sprzętu triathlonowego. Udział w testach jest bezpłatny, jedyny koszt to wykupienie biletu wstępu na pływalnię.


Marka sailfish partnerem Enea IRONMAN 70.3 GDYNIA powered by Herbalife

Przygotowania do triathlonu to nie tylko ciężkie i regularne treningi. Jest to również dobór odpowiedniego sprzętu. Zachęcamy do przemyślanych zakupów, dlatego też świetną okazją do wyboru odpowiedniej pianki triathlonowej są testy pianek sailfish. Testy pianek zaplanowane zostały w miastach: Gdynia, Poznań, Kraków, Rzeszów, Łódź, Warszawa, Wrocław, Katowice, Leszno i Dąbrowa Tarnowska.

PowerBar sponsorem oficjalnym Enea 5150 Warsaw Triathlon

5150 Warsaw Triathlon to pierwsza duża impreza triathlonowa w stolicy. Nigdy wcześniej zawodnicy nie mogli rywalizować na trasie w ścisłym centrum Warszawy. Cieszymy się, że już pierwsza edycja spotkała się z uznaniem i będzie walczyć o miano najlepszej imprezy sportowej w stolicy. Już dziś zapraszam na kolejną odsłonę 5150 Warsaw Triathlon, która odbędzie się 11 czerwca. Na liście startowej mamy już ponad 750 triathlonistów – mówi dyrektor imprezy, Michał Drelich.