AKTUALNOŚCI

WITAMY MARKĘ BBB CYCLING!

Od ponad 20 lat BBB jest już " part of your ride ".
BBB Cycling został założony w 1998 roku przez dwóch pasjonatów kolarstwa, Chrisa Kopperta i Franka Moonsa, po zakończeniu ich kariery zawodowej. Posiadając wiedzę z zakresu profesjonalnego kolarstwa, dokładnie wiedzieli, czego potrzebują rowerzyści i zaczęli opracowywać wysokiej jakości produkty
.

Oferujemy 1500 unikalnych produktów w 40 różnych krajachNEWTON RUNNING W OFERCIE TRISOLUTION

Nie staramy się być najlepszą firmą na świecie – chcemy być najlepszą firmą dla świata.

Chcemy by nasze innowacyjne produkty pomagały Ci biegać szybciej i zdrowiej oraz by sprawiało Ci to jeszcze więcej radości. Krótko mówiąc: Chcemy pomóc Ci udoskonalić technikę biegania.


Zlokalizowana w Boulder w Kolorado firma Newton Running jest liderem w branży butów do biegania, które promują efektywność chodu dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania.


PRZYGOTUJ SIĘ NA TESTY PIANEK SAILFISH 2022

Pianka to niezbędny element wyposażenia każdego triathlonisty. Dodaje wyporności, poślizgu dodatkowo chroni przed zimnem podczas długich pływań na zawodach czy treningach open water. Odpowiednia stanowi istotny element budujący przewagę zawodnika podczas startów. Jak dobrać najlepszą piankę do własnych potrzeb i wymagań? Jak przekonać się, że wybrana pianka będzie tą idealną? Wystarczy przyjść na testy sailfish, a nasi specjaliści zajmą się wszystkim!
MARKA ULTRASPORTS W OFERCIE TRISOLUTION

Jakość i kombinacja składników odżywczych decyduje o tym, czy z produktem odniesiesz sukces czy też nie. W ultraSPORTS, skupiamy się na wysokiej jakości składnikach odżywczych w sprawdzonych i wypróbowanych kombinacjach, aby wspierać Twój organizm w jego wydajności i zdrowiu. Produkty ultraSPORTS powinny być zatem Twoim pierwszym wyborem. Zwłaszcza, gdy zwracasz uwagę na długoterminowy i zrównoważony rozwój jak i na jakość "Made in Germany".

SAILFISH OPEN WATER GDAŃSK - RUSZYŁY ZAPISY

Rozpoczynamy zapisy na drugą edycję zawodów sailfish Open Water Gdańsk. Już 21 czerwca 2020 r. spotkamy się w Gdańsku na kąpielisku Stogi, aby ścigać się w świetnej atmosferze o fantastyczne nagrody.
Elektroniczny pomiar czasu, pakiety startowe o wartości blisko 200 PLN, profesjonalne zabezpieczenie trasy pływackiej, zabezpieczenie medyczne, jak również medal finishera i puchary to standard naszej imprezy.


INDYWIDUALNE TESTY PIANEK TRIATHLONOWYCH

Zapraszamy na indywidualne testy pianek triathlonowych w Dąbrowie Tarnowskiej. Uczestnicy testów będą mogli sprawdzić pianki w ich naturalnym środowisku – wodzie. Indywidualne testy to propozycja dla osób, które nie mogą uczestniczyć w grupowych testach pianek ani treningach na wodach otwartych organizowanych przez TriSolution.