Zostań naszym Partnerem
Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie Państwu produktów najwyżej klasy z branży sportowej.

Bogata oferta
Aqua Sphere, BBB Cycling, Newton, MP (Michael Phelps), pjuractive, Profile Design, sailfish oraz ultraSPORTS. Stały rozwój naszego port folio pozwoli na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Fachowy zespół
Zespół TriSolution to specjaliści znający potrzeby triathlonistów i wymagania rynku.

Kompetencja oraz wsparcie Partnera
Pełny suport podczas organizacji eventów typu „Testy pianek triathlonowych”. Szkolenie oraz wypożyczenie zestawu do testów.

Platforma B2B
Oprogramowanie stworzone dla naszych Partnerów. Stały dostęp do oferty platformy Trisolution. Możliwość składania zamówień 7 dni w tygodniu, 24h na dobę. Oferta dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych Partnerów w naszym systemie sprzedaży.

Zostań naszym klientem
Aby zapoznać się z ofertą platformy TriSolution prosimy o rejestrację w systemie sprzedaży, której możecie Państwo dokonać kontaktując się z nami telefonicznie lub mailem. Szczegółowe informację znajdą Państwo pod linkiem „Rejestruj”

Prosimy o przygotowanie następujących danych:

- wpis do ewidencji działalności gospodarczej lub KRS;
- potwierdzenie numeru REGON;
- potwierdzenie nadania numeru NIP.

UWAGA: login i hasło do platformy B2B aktywowane są dopiero następnego dnia roboczego po dokonaniu rejestracji - jest to uwarunkowane wymogami bezpieczeństwa bazy danych platformy B2B.

Udostępnione przez Państwa informacje służą wyłącznie kontaktom handlowym z naszą firmą i nie będą udostępniane osobom trzecim.